Czym jest Tribute Band?

Tribute Band The Postman

The Postman

Pewnie zastanawiacie się, czym w ogóle jest Tribute Band... Jest to nic innego jak zespół muzyczny, który oddaje cześć innym wykonawcom. Nasz zespół coverowy tak niesamowitej grupy jak Wielka Czwórka z Liverpoolu podczas swoich występów Tribute to The Beatles stara się odwzorować najmniejsze detale z koncertów tej legendarnej grupy.

Nie zawsze jest możliwość zaproszenia oryginalnej kapeli na swoją imprezę, czasem wiąże się to z kosztami, czasem z tym, że dana grupa, tak jak The Beatles, już nie istnieje. Każdy jednak kocha twórczość tego wyjątkowego zespołu muzycznego i pragnie poczuć się jak na jego koncercie. I w tym momencie pojawiamy się my - THE POSTMAN - cover band The Beatles.

Jesteśmy zespołem coverowym z Dolnego Śląska, który odtwarza muzykę innej grupy. Jednak to nie wszystko! Idziemy o krok dalej - nie tylko gramy jak Legendarna Czwórka, lecz też wyglądamy jak oni: te same garnitury, buty, fryzury i sprzęt... Jako tribute band dbamy o odwzorowywanie wszystkich detali, a wszystko po to, żeby uczestnicy imprezy poczuli się, jakby byli na koncercie światowej gwiazdy.

Inna niesamowita grupa - EXIGO wykonuje na żywo największe przeboje U2POLECAMY! www.exigoband.pl

Zaproś zespół The Postman na swoją imprezę!


ZADZWOŃ! +48 504 628 658

Adres

ul. Langiewicza 7/3
58-105 Świdnica

Zapraszamy serdecznie

do bezpośredniego kontaktu 

z zespołem THE POSTMAN
.

Nasz manager Mariusz 

odpowie na wszelkie pytania.

Współpraca z nami sprawi, że każda

dobra impreza będzie jeszcze

lepsza.

Bądź z nami w kontakcie

1997-2019 © Wszelkie prawa zastrzeżone
The Postman