To właśnie my zagramy dla Was 

Poznaj nasz zespół

HISTORIA POWSTANIA

Mariusz JAKO John Lennon

The Postman
Mariusz

"Na scenie czuje się jak ryba w wodzie"

Gitara rytmiczna, wokal, harmonijka, fortepian

The Postman
JOHN LENNON

John

Gitara rytmiczna, wokal, harmonijka, fortepian

Piotr JAKO Ringo Starr

The Postman
PIOTR

"Zawsze służy dobrą radą"

perkusja

The Postman
RINGO STAR

RINGO

perkusja

Marcin JAKO Paul McCartney

The Postman
MARCIN

"Dżentelmen w każdym calu"

Gitara basowa, wokal

The Postman
PAUL McCARTNEY

PAUL

Gitara basowa, wokal

Marek JAKO George Harrison

The Postman
MAREK

"Urodzony wirtuoz gitary "

Gitara prowadząca, wokal

The Postman
GEORGE HARRISON

GEORGE

Gitara prowadząca, wokal

Historia powstania


Początek sięga końcówki lat 90-tych…… Fascynacja harmoniami wokalnymi i big bitem była nie do pohamowania. Doprowadziło to do założenia przeróżnych formacji muzycznych mniej lub bardziej znaczących. Każdy z nas szlifował swój warsztat muzyczny początkowo grając w zadymionych pubach dolnego śląska lub też po prostu ćwicząc w domowym zaciszu czy salce prób. Zanim poznaliśmy co to scena, odsłuch czy stroik do gitary trochę czasu upłynęło. Dzięki miłości do muzyki najbardziej wytrwali  przetrwali co doprowadziło do ukształtowania się składu muzycznego, który dzisiaj jest naszą wizytówką.

Nastąpiła eksplozja ! Powstał zespół THE POSTMAN. Odtąd życie nabrało tempa, a występ w „Drodze do Gwiazd” stacji TVN poprowadzonej przez Zbigniewa Wodeckiego wyznaczył nam kierunek. Doświadczenie z telewizją było niezwykłe. W niedługim czasie pojawiliśmy się w programie prowadzonym przez Zygmunta Chajzera „ Ananasy z mojej klasy” a następnie w TVP.
Wkrótce stanęliśmy na deskach sceny „Lato z Radiem”. Imprezę poprowadzili Roman Czejarek i Zygmunt Chajzer a mieliśmy tam okazję zagrać u boku gwiazd polskiej sceny rozrywkowej.
To co zobaczyliśmy później przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Zawędrowaliśmy do Berlina a tam mieliśmy okazję wystąpić na  
festiwalu w Estrel Hotel....
Pomyśleliśmy sobie : To jest to ! Klimat bitelsowski na maxa. Spotkaliśmy tam Astrid Kirchherr  (pomysłodawczyni słynnych fryzur Beatlesów i autorka ich pierwszych profesjonalnych zdjęć). Przy okazji poznaliśmy nocne życie Berlina - prawie jak Beatlesi w Hamburgu ;).

Nasza magiczna podróż trwa do dzisiaj. Jako zespół The Postman koncertujemy wszędzie tam gdzie oczekiwana jest dobra muzyka. Gdzie nas można zobaczyć? Dźwięki The Beatles w wykonaniu naszego cover bandu rozbrzmiewają na scenach plenerowych, festiwalach, imprezach charytatywnych, w teatrach, ośrodkach kultury, w TV. Obsługujemy wydarzenia miejskie, gminne i wiele innych. Mówią, że nasze koncerty są charyzmatyczne i z dozą dobrego humoru. Coś w tym jest :)
Przez wiele lat kładliśmy nacisk na brzmienie i poszukiwanie dobrego sprzętu muzycznego. Instrumenty, które posiadamy są charakterystycznym znakiem rozpoznawczym naszego cover bandu. Używamy replik legendarnego sprzętu The Beatles.

Wzmacniacze VOX, FENDER
Gitary GRETSCH,FENDER, RICKENBACKAR,GIBSON
Bas HOFNER, FENDER
Perkusja LUDWIG

Muzyka to nasza pasja.
Cieszymy się, że możemy dla Was występować jako cover band The Beatles.

Do zobaczenia na koncertach... 

Adres

ul. Langiewicza 7/3
58-105 Świdnica

Zapraszamy serdecznie

do bezpośredniego kontaktu 

z zespołem THE POSTMAN
.

Nasz manager Mariusz 

odpowie na wszelkie pytania.

Współpraca z nami sprawi, że każda

dobra impreza będzie jeszcze

lepsza.

Bądź z nami w kontakcie

1997-2019 © Wszelkie prawa zastrzeżone
The Postman